wtorek, 16 czerwca 2015

Jak samemu zrobić etui na telefon? Różne możliwości


Telefon komórkowy, a zwłaszcza smartfon, to dziś praktycznie nieodłączny sprzęt, jakim posługujemy się na co dzień prywatnie, czy zawodowo. Oprócz smartfonu przydatnych jest też szereg akcesoriów do niego. Jednym z takich akcesoriów jest etui na smartfon. Etui takie jest bardzo przydatne, gdyż po pierwsze może doskonale chronić ten zaawansowany, ale dość czuły na różnego rodzaju uszkodzenia sprzęt, a po drugie dobrze wykonane etui na telefon może być eleganckim dodatkiem, który będzie bardzo dobrze się prezentował.


Na rynku dostępnych jest wiele modeli etui do różnych modeli telefonów, zwłaszcza tych najpopularniejszych. Jeśli jednak chcemy mieć coś bardziej oryginalnego możemy pomyśleć nad tym, jak samemu zrobić etui na telefon. Wbrew pozorom nie musi to być strasznie trudne zadanie. Wystarczy tylko trochę wyobraźni i umiejętności, takich, jak szycie. W ten sposób można na przykład uszyć własnoręcznie etui na telefon z jakiegoś miękkiego i grubszego materiału. Można też wykonać etui z warstwą gąbki itp., aby lepiej chronić telefon przed uszkodzeniami mechanicznymi. 

Możliwości jest wiele, a wszystko zależy od naszej inwencji. Jeśli nie chcemy wykonywać etui całkowicie samemu, to możemy zlecić wykonanie oryginalnego etui firmie, ale według naszego projektu. Jak samemu zrobić etui na telefon w taki sposób? Wystarczy do firmy wykonującej etui w formie elektronicznej, na przykład poprzez formularz zamówienia wysłać plik graficzny z wzorem, jaki powinno mieć etui, określić model telefony, czy rodzaj materiału etui. Po niedługim czasie powinna do nas przyjść przesyłka z naszym gotowym, wymarzonym etui.

Inspiracje:
http://pearlmint.blogspot.com/2015/05/dobry-pomys-na-oryginalny-telefon-etui.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz