środa, 5 sierpnia 2015

Oryginalne etui na telefon - jak zrobić je samemu?


Telefony, a zwłaszcza nowoczesne smartfony to urządzenia dość delikatne i w związku z tym dość łatwo je niechcący uszkodzić. Dlatego też przyda się dla nich odpowiednia ochrona w postaci solidnego pokrowca. Jednocześnie pokrowiec taki powinien pasować do telefonu i sprawiać dobre wrażenie estetyczne. Z pewnością taki pokrowiec można kupić nawet w markecie, ale jeśli chcemy mieć coś równie ładnego, a przy tym oryginalnego, to warto pomyśleć o tym, aby etui wykonać samemu.
Wbrew pozorom nie musi to być trudne, a wiele pomysłów można znaleźć w sieci. Wystarczy tylko w wyszukiwarkę wpisać etui na telefon jak zrobić samemu, albo inną podobną frazę i dzięki temu powinniśmy bez problemu znaleźć w internecie wiele inspiracji i porad. Można wykonać etui na telefon na przykład z grubszego kolorowego materiału, albo też ze skórki, czy z czegoś bardziej sztywnego. Może to być pokrowiec w formie woreczka, albo też funkcjonalny pokrowiec z klapką. W zasadzie to wszystko zależy tylko od naszej pomysłowości.

Warto zadbać nie tylko o estetykę, ale również o to, aby pokrowiec rzeczywiście skutecznie chronił przed różnego rodzaju uszkodzeniami, zwłaszcza mechanicznymi. Jest też inna możliwość wykonania własnego etui. Wystarczy zlecić jego wykonanie specjalizującej się w tym firmie, ale według własnego projektu graficznego. W takim przypadku w formularzu zamówienia wystarczy tylko dołączyć plik graficzny, czy to zdajecie, czy własnoręczny rysunek. Na tej podstawie firma wykona oryginalny pokrowiec na nasz telefon.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz