wtorek, 21 lipca 2015

Dobra ochrona telefonu, czyli pokrowiec na telefon zrób to sam


Telefon, a zwłaszcza smartfon to urządzenie, które jest bardzo funkcjonalne oraz często również kosztowne. Niestety to również urządzenie, które jest dość łatwo podatne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, choćby tylko przypadkowe zarysowania ekranu, o poważniejszych szkodach, spowodowanych na przykład przypadkowym upuszczeniem nie wspominając. Dlatego też przydatne będzie dobre etui, które choć częściowo zabezpieczy przed takimi wypadkami. Można taki pokrowiec kupić, ale może to być również pokrowiec na telefon zrób to sam.

 Z pewnością będzie to wymagać trochę wysiłku, czasu no i oczywiście trochę zdolności manualnych, ale warto, ponieważ satysfakcja będzie gwarantowana. Robiąc taki pokrowiec warto zadbać o to, aby zapewniał on dobrą ochronę telefonu przed mechanicznymi uszkodzeniami, dlatego też warto użyć nieco grubszego materiału, albo wyłożyć ściany gąbka, czy czymś podobnym. Warto też pomyśleć o jakimś ozdobieniu pokrowca, aby jego wygląd był jeszcze bardziej efektowny. Dzięki temu rozwiązaniu będziemy mogli wykonać pokrowiec na telefon dopasowany dokładnie do naszych oczekiwań.

1 komentarz:

  1. Ja jestem niezwykle leniwa i nie mam cierpliwości do takich rzeczy. Stąd też zdecydowałam się na kupno gotowego etui, który zarówno chroni mój telefon, jak i jest jego ozdobą.

    Pozdrawiam,
    ♥ Kolczykowe cuda ♥

    OdpowiedzUsuń